Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Важливим аспектом роботи сучасного медичного закладу є наявність злагодженої і добре оснащеної служби анестезіології та інтенсивної терапії. У пологовому будинку «Лелека» оснащенню і роботі відділення анестезіології та інтенсивної терапії приділено особливу увагу.

У нашому відділенні працюють висококваліфіковані лікарі анестезіологи. Вони володіють різноманітними видами спинальної, регіонарної та комбінованої анестезії. В компетенції спеціалістів нашого відділення - висококваліфікована післяопераційна реабілітація.

Також саме спеціалісти відділення анестезіології та інтенсивної терапії забезпечують знеболювання пологів.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії складається з 2 операційних блоків і 4 палат інтенсивної терапії. Вони розраховані на 6 ліжок. У відділенні є вся необхідна наркозно-дихальна апаратура найвищого рівня, а також техніка стеження, яка застосовується в провідних клініках.

Наше відділення надає анестезіологічну допомогу жінкам під час гінекологічних операцій і в ранньому післяопераційному періоді.

Знеболювання пологів


AОдин із найважливіших аспектів роботи нашого відділення – знеболювання пологів. Наші спеціалісти застосовують епідуральну анестезію і комбіновану спинально-епідуральну анестезію. Ці види знеболювання дають можливість жінці залишатися при свідомості й брати активну участь у пологах, при цьому забезпечують максимальний комфорт для жінки, а вплив на плід залишається мінімальним.


BПри проведенні операції кесаревого розтину ми переважно застосовуємо спинальну та епідуральну анестезію. Цей вид анестезії забезпечує мінімальний негативний вплив на плід і організм матері. Застосування регіонарних (тобто місцевих) методів анестезії дає можливість жінці побачити свого малюка з перших хвилин життя.


CУ щоденній практиці анестезіологи пологового будинку «Лелека» використовують найсучасніші місцеві анестетики – наропін та бупівакаїн. У відділенні анестезіології та реанімації проводиться первинний контакт «шкіра до шкіри» новонародженої дитини з мамою чи батьком.


DУ відділенні інтенсивної терапії проводиться лікування важких станів жінки, пов'язаних з вагітністю (наприклад, при прееклампсії середнього та важкого ступеня тяжкості).


EСпівробітники відділення анестезіології та інтенсивної терапії мають великий практичний досвід. В нашому розпорядженні – сучасне обладнання та новітні лікарські засоби. Усе це дозволяє нашим спеціалістам проводити операції будь-якої складності, на максимально безпечному для пацієнток рівні і пропонувати жінкам найбільш сучасні та безпечні методи знеболювання пологів.