Ведення вагітності

Краса кожної жінки починається з дбайливого ставлення до себе, особливо це стосується жіночого здоров'я. Щоб бути впевненою і привабливою в будь-якому віці, жінці слід стежити за станом організму, бути на поготові щонайменших несприятливих змін репродуктивної системи.

У відділенні жіночої консультації акушер-гінекологи пологового будинку «Лелека» з особливою увагою і турботою ставляться до жіночого здоров'я, в своєму арсеналі лікування застосовують високоефективні і безболісні методи діагностики, профілактики та лікування гінекологічних захворювань, зберігаючи репродуктивну функцію жінки.

Жіноча консультація пологового будинку «Лелека» представлена напрямами:

  • спостереження вагітності 
  • діагностика і рішення проблем жіночого здоров'я
  • питання профілактики гінекологічних захворювань

Ведення вагітності в пологовому будинку «Лелека»

Ведення вагітності в пологовому будинку «Лелека» - це комплексне спостереження за здоров'ям мами і майбутньої дитини, професійний підхід і дбайливе ставлення на всіх етапах вагітності.

  • нагляд за вагітністю будь-якої складності;
  • проведення розрахунку Вашого індивідуального ризику хромосомних аномалій плоду;
  • дослідження каріотипу плоду і генетичних аномалій плоду неінвазивними та інвазивними методами (при підвищеному ризику хромосомних аномалій плоду);
  • проведення фетальної телеметрії (дистанційний запис і оцінка кардіограми плоду з метою визначення його функціонального стану);
  • проведення пізнавальних занять у школі відповідального батьківства;
  • проведення консультацій співробітниками пологового стаціонару «Лелека» і лікарями інших спеціальностей.

Для найбільшого комфорту пацієнток, в пологовому будинку «Лелека» розроблені пакетні пропозиції по веденню вагітності. Наші програми розроблені для жінок, які перебувають на 6 тижні вагітності і відповідають основним стандартам і рекомендаціям Міністерства охорони здоров'я України та Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), а також рекомендацій і досвіду провідних репродуктологів, акушер-гінекологів, генетиків, психологів усього світу.

Зупиняючи вибір на одній з програм по веденню вагітності, Ви перебуваєте під наглядом лікаря протягом всього терміну. На консультації, акушер-гінеколог допоможе пояснити детальні відмінності в програмах і підібрати оптимальну, з урахуванням терміну вагітності, фізіологічних особливостей організму.

Лікар направляє на лабораторні та інструментальні дослідження, направляє до вузькопрофільних спеціалістів по необхідності, контролює перебіг вагітності, щоб уникнути ризиків при виношуванні і пологах.

Пацієнтки, які спостерігають вагітність в пологовому будинку «Лелека», отримують знижку на пакети з родопомочі. Додаткова інформація в розділі ціни.


Пакети ведення вагітності в пологовому будинку «Лелека»:

Пакет «Базовий» одноплідна вагітність (з 6 тижня і до пологів)

включає всі необхідні консультації, інструментальні та лабораторні дослідження, виклик бригади «швидкої допомоги» і перебування в стаціонарі пологового будинку до 2 діб.

Пакет «Максимальна турбота» одноплідна вагітність (з 6 тижня і до пологів)

передбачає спостереження вагітних з супутньою екстрагенітальною патологією (серцево-судинні захворювання, хвороби печінки і нирок, ендокринні захворювання, захворювання шлунково-кишкового тракту та інші) або ускладненим перебігом попередніх вагітностей.

Пакет «Багатоплідна вагітність» (з 6 тижня і до пологів)

рекомендований для вагітних жінок з двома і більше плодами, крім обов'язкових лабораторно-інструментальних досліджень включає в себе інвазивну пренатальну діагностику з метою отримання навколоплідних вод для подальшого аналізу, в разі необхідності - консультації судинного хірурга, невролога та інфекціоніста, перебування в стаціонарі до 5 днів, виклик швидкої допомоги.

Пакет «Базовий» одноплідна вагітність (з 14 тижня і до пологів)

включає необхідні ультразвукові і лабораторні дослідження, консультації лікарів, заняття в «школі відповідального батьківства» і виклик швидкої допомоги.

Пакет «Базовий» одноплідна вагітність (з 22-29 тижня і до пологів)

розроблений для жінок на пізніх термінах вагітності, включає в себе необхідні клініко-діагностичні та лабораторні дослідження, консультації лікарів, заняття в «школі відповідального батьківства» і виклик швидкої допомоги