Вагітність з високим ступенем ризику

Пологовий будинок «Лелека» особливу увагу приділяє напрямку роботи з вагітними, які мають фактори, що провокують підвищення ризику вагітності, а також вагітним жінкам вже з високим ступенем акушерського та неонатального ризиків.

Ми не боїмося «складних» вагітностей і відкриті до конструктивної медичної допомоги в найскладніших ситуаціях!
Ви повинні бути під особливим контролем лікаря, якщо у Вас:
  • діабет;
  • високий артеріальний тиск;
  • ви страждаєте на епілепсію;
  • маєте надлишкову вагу;
  • маєте в родині випадки генетичних дефектів;
  • були будь-які ускладнення при попередніх вагітностях, такі як прееклампсія, гестаційний діабет або передчасні пологи;
  • з'явилися такі ускладнення, як прееклампсія, ризик передчасних пологів або виражена анемія;
  • відзначається передлежання плаценти;
  • інше хронічне захворювання.
 
Для супроводу вагітних і надання медичної допомоги мамам і новонародженим дітям, ми працюємо на інноваційному обладнанні, а також застосовуємо сучасні технології.

1 Використання в роботі пристрою SENSE4BABY - це один з інноваційних підходів, який допомагає вести вагітність високого ступеня складності. SENSE4BABY - це система бездротового моніторингу стану матері і плода, яка застосовується у пацієнток з вагітністю високого ризику. В даний час жінки з вагітністю високого ризику змушені часто відвідувати жіночу консультацію для того, щоб оцінювати і контролювати стан плода. Зате цей пристрій постійно знаходиться з вагітною, завдяки чому ми можемо бути впевнені в стані здоров'я матері і плода, одночасно зменшуючи медичні втручання в їх життя і якісно виконуючи свою роботу.


2 Всі пологові зали обладнані сучасними фетальними моніторами серії Sonicaid, які дозволяють контролювати стан плода / плодів як під час вагітності, так і ,безпосередньо, перед початком і під час пологів, дозволяють реєструвати серцеві скорочення (ЧСС) плода / плодів з одночасною реєстрацією скорочувальної діяльності матки і рухової активності плода (актограмми).


3 Вперше в Україні в пологовому будинку «ЛЕЛЕКА» фетальні монітори об'єднані в централізовану систему, завдяки якій акушер, навіть не перебуваючи поруч з вагітною, може постійно дистанційно отримувати інформацію про стан плода/плодів, інформацію про характер пологової діяльності та своєчасно реагувати на будь-які зміни.


4 У відділенні неонатології та інтенсивної терапії новонароджених використовуються автоматизовані системи моніторингу кровообігу, тиску і стану крові новонародженого. Дана методика застосовується в неонатології для раннього виявлення та діагностики порушень розвитку центральної нервової системи у новонароджених. Проведення добового моніторингу церебральних функцій показано немовлятам, народженим раніше терміну, перенесли гіпоксичний стан або мають ознаки відхилення в розвитку ЦНС.

 
Довіртеся нам, а ми подбаємо про Вас!
Всім здорової вагітності і щасливого материнства!
 

Додаткову інформацію щодо надання медичної допомоги при вагітності з високим ступенем ризику Ви можете отримати, зв'язавшись з контакт-центром пологового будинку «Лелека» за номером телефону (044) 390-34-44.

 

Надання медичної допомоги пацієнтам з високим ступенем ризику відбувається після консиліуму лікарів пологового будинку «Лелека» і підписання пацієнтами доповнення до основного договору на пологи.